Keten Tohumu Yağı - 50 ml  

 
Ürün Açıklaması:

%100 soğuk sıkımdan elde edilmiştir. 

%100 keten tohumundan elde edilmiştir. Hiç bir ek madde, katkı maddesi, koruyucu içermez. 

Keten tohumu en faydalı tohumların başında gelmektedir özellikle içerisinde bulunan Omega yağ asitlerinin bolluğu sayesinde insan vücuduna sayısız faydası bulunmaktadır. Omega yağ asitleri keten tohumunun %90’ını oluşturmaktadır. Bu Omega asitlerinin de büyük kısmını Omega 3 ve Alfa-Linolenik asit  oluşturur. Bunun yanı sıra oldukça zengin bir F vitamini deposudur. İçerisinde ayrıca A ve E vitamini de bulunmaktadır.

Keten tohumu yağı:

  • Bu içeriği sayesinde keten tohumu tedavisi zor hastalıklarla birlikte besin desteği oalrak kullanılmaktadır.
  • Bu vitamin ve yağ asitleri insan vücudunda bağışıklık sistemini ayakta tutar, görme zayıflık ve bozukluklarını gidermede yardımcıdır, vücutta halsizlik ve uyuşukluk gibi davranışları engeller.
  • Yağ yakımını hızlandırır ve kilo alımını geciktirir.
  • Keten tohumu yağı diyet yapılan kişiler tarafından da gönül rahatlığıyla tüketilebilir. Çünkü normla yağlardan daha az depolanır ve kalori birikimi yapmaz.
  • Keten tohumu sindirim sistemini düzenler vee bağırsak çalışmasını da olumlu yönde geliştirir. Bunu yaparken vücuttan mineral ve vitamin attırmaz aksine vücuda katkı sağlar.
  • Keten tohumu deri dökülmeleri, saç dökülmesi, sedef, alerjik hastalıklara karşı önelyici ve iyileştirici olarak haricen kullanılmaktadır. 
Fiyatı : 20 TL
 

Bmsorganica.com Bir BMSGRUP Sitesidir